Villa Sadyba – kameralny apartamentowiec Eiffage Immobilier Polska

 

Na warszawskiej Sadybie – malowniczej części warszawskiego Mokotowa – dobiega końca budowa pierwszego kameralnego apartamentowca, którego deweloperem jest Eiffage Immobilier Polska (EIP).Sadyba apartamenty

Villa Sadyba powstaje na Starej Sadybie, przy ul. Żegiestowskiej. Realizacja wpisuje się w atmosferę willowego otoczenia oraz klimat międzywojennego modernizmu. Wnętrza i elewacje zaplanowano z użyciem najwyższej jakości materiałów. Willę otacza własny, ciekawie zaplanowany teren zielony. Zamknięty ogrodzeniem, zapewni mieszkańcom kameralność i poczucie bezpieczeństwa.

 

W Villa Sadyba znajduje się 6 apartamentów o powierzchni od 77 do 176 m2 na 3 naziemnych kondygnacjach z niezależnymi wejściami z klatki schodowej. Pod budynkiem posadowiony jest podziemny parking z 12 miejscami postojowymi – po dwa dla każdego Apartamenty Sadybaapartamentu. Villa Sadyba posiada nowoczesną, energooszczędną i ergonomiczną infrastrukturę. Budynek wyposażony jest w windę, pompę ciepła, drewnianą stolarkę okienną, szyby jednokomorowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe i instalacje teletechniczne, w tym domofon, Internet i monitoring. W każdym z apartamentów znajduje się kominek. W pomieszczeniach mieszkalnych zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe.

 

„Cieszę się, że Eiffage Immobilier Polska wchodzi na polski rynek z realizacją, która z wdziękiem łączy tradycję z nowoczesnością. Dążymy do tego, by zrównoważone projektowanie i budownictwo było naszym znakiem rozpoznawczym. Dlatego rozwiązania zastosowane w każdym z apartamentów Mieszkania sadybasprzyjają wysokiemu komfortowi użytkowania, a równocześnie mają znaczący wpływ na zmniejszenie kosztów energii i ogrzewania.” – powiedział Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska.
Villa Sadyba cieszy się dużą popularnością od chwili ogłoszenia projektu: nabywców znalazły już cztery z sześciu oferowanych apartamentów.

 

 

Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo (EPB). Do jej zadań należą roboty konstrukcyjne, apartamenty sadybaogólnobudowlane, sanitarne i wykończeniowe. EPB jest również odpowiedzialne za infrastrukturę techniczną oraz zagospodarowanie zieleni otaczającej willę. Zakończenie prac przewidziano na koniec marca 2018 roku.

Projekt w liczbach:
 Adres inwestycji: ul. Żegiestowska, Warszawa
 Ilość nadziemnych kondygnacji: 3
 Ilość apartamentów: 6
 Powierzchnie mieszkań: 70 do 176 m2
 Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo
 Inwestor: Eiffage Immobilier Polska

 

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) należy do Grupy Eiffage – jednej z największych grup budowlanych i villa Sadybaoperatorów koncesji w Europie. Jest działającym w Polsce od niemal 30 lat generalnym wykonawcą usług budowlanych, wyspecjalizowanym w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych. Firma posiada szerokie doświadczenie w budowie wymagających, nowatorskich i trudnych technologicznie obiektów. Do najważniejszych spośród kilkuset realizacji EPB należą: POSNANIA – największy obiekt handlowy w zachodniej Polsce, zdobywca certyfikatu Breeam International New Construction, wielofunkcyjny obiekt OVO we Wrocławiu, kompleks hotelowo-apartamentowy w Zakopanem, budynki biurowe Brema w Katowicach i Enterprise Park w Krakowie, obiekt produkcyjny dla Grupy Azoty w Tarnowie oraz konstrukcje młynów węglowych Elektrowni Jaworzno, osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i „Botanika” w Poznaniu, „Mennica Residence”, „Żoliborz Artystyczny” i „Studio Mokotów” w Warszawie.  Adres inwestycji http://villasadyba.com/