E-Akademia AComputers

Jeżeli wiesz, że funkcjonowanie firmy w internecie to podstawa działań marketingowych oraz posiadasz określoną wizję rozwoju swojego biznesu i chcesz przeszkolić pracowników, to trafiłeś idealnie. A jeśli dodatkowo chciałbyś, aby na szkoleniu zostały poruszone zagadnienia dotyczące, np. rynku zagranicznego, niszowych narzędzi czy z pozoru trudnych branż, to jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasze szkolenia grupowe z zakresu marketingu internetowego pomogą Ci odnieść sukces na rynku. Na warsztatach poznasz strategie funkcjonowania firmy w środowisku internetowym, niezbędne do tego narzędzia, jak SEO, AdWords oraz możliwości social mediów. Nauczymy Cię, jak zarabiać w internecie. Tematykę, zakres oraz formę szkolenia dopasujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nikt nie oceni tak dobrze i obiektywnie Twojej firmy, jak specjaliści z zewnątrz!

Potrzebujesz teoretycznego wykładu? A może wolisz formę case study? Chętnie podzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego. Jeżeli przed podjęciem decyzji o udziale w szkoleniu, powstrzymuje Cię napięty grafik, proponujemy możliwość szkolenia online. Bez wychodzenia z biura, z kawą w swoim ulubionym kubku i wygodnym fotelu, będziesz mógł wysłuchać naszego wykładu E-Akademia.

Szkolenia e-marketingowe

Czym są szkolenia e-marketingowe?

Szkolenia e-marketingowe to indywidualne warsztaty szkoleniowe dla grupy pracowników Twojej firmy, na których przekażemy Państwu praktyczne umiejętności wykorzystania internetu do zwiększania zysków w biznesie.

Tematyka szkoleń e-marketingowych

Tematyka naszych szkoleń jest zawsze indywidualnie dostosowana do potrzeb naszych Klientów i może obejmować przykładowo: warsztaty szkoleniowe z zakresu: skutecznych kampanii w wyszukiwarkach internetowych i reklamy poprzez linki sponsorowane Google AdWords, reklamy w mediach społecznościowych lub tematykę użyteczności stron internetowych.

Co zyskasz dzięki szkoleniom e-marketingowym?

o   Praktyczne umiejętności wykorzystania internetu w biznesie,

o   Oszczędności finansowe poprzez efektywne inwestycje w reklamę internetową,

o   Wzrost zysków, dzięki skutecznej reklamie w internecie.

Dlaczego z nami?

o   Doświadczeni trenerzy z bogatą wiedzą praktyczną,

o   Warsztatowy charakter szkoleń i zdobycie konkretnych umiejętności,

o   Dowolne miejsce i czas szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb,

o   Profesjonalne materiały szkoleniowe w wersji drukowanej i elektronicznej,

o   Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla jego uczestników.

o   Indywidualne konsultacje z trenerem po zakończeniu szkolenia gratis.

E-Akademia AComputers