sferis.pl sklep internetowy

Sferis – sklep internetowy, gdzie kupisz laptopa, elektryczny czajnik, pościel i wiele więcej.

Początek lat 90. to synonim czasów, w których w Polsce na dobre wystartował wolny handel. Jak grzyby po deszczu zaczęły się wówczas w naszym kraju pojawiać sklepy z zachodnią odzieżą, produktami luksusowymi i elektroniką. Był to widoczny początek transformacji gospodarczej. Był to też początek sklepu Sferis.

Smartfon samsung

Polacy głodni nowinek technologicznych z Zachodu kupowali nie tylko odbiorniki telewizyjne i radiowe, aby patrzeć i słuchać, jak na ich oczach zapisuje się nowa karta historii wolnej Polski, kupowali też komputery, a nawet pierwsze telefony komórkowe. Dziś ten sprzęt można już oglądać w muzeum, ale idea wolnego handlu pozostała i rozwijała się poprzez takie sklepy, jak na przykład Sferis.

Ręczniki

Sferis wczoraj i dziś 1992 to rok, w którym Sferis rozpoczął swoją działalność. Dzięki szybko rosnącej ofercie i profesjonalnej obsłudze, sklep szybko zyskał sympatię klientów, którzy chętnie odwiedzali go w poszukiwaniu najświeższych nowinek technologicznych. Po kilku latach prężnego rozwoju marka wzbudziła także zainteresowanie inwestorów. I tak w 2007 roku Sferis został przejęty przez firmę Action S.A., jednego z największych dystrybutorów IT, RTV/AGD i GSM w Polsce. Fuzja ta zaowocowała nie tylko bieżącą rozbudową oferty o najnowsze zdobycze technologii, ale także o wiele lepszym wsparciem logistycznym sklepu, które stało się podstawą do utworzenia pod szyldem Sferisu sklepu internetowego. Stopniowo otwierano też kolejne punkty stacjonarne na terenie całej Polski.
Od elektroniki do multibrandu.

Laptopy tablety

Wraz z rozwojem wolnego rynku w Polsce, rozwijał się również Sferis. Sukcesywnie rozszerzano ofertę o kolejne kategorie produktowe, poza sprzętem RTV/AGD, można tu było kupić narzędzia, artykuły ogrodnicze czy zabawki. Jak widać, profil sklepu zaczął zmieniać się z elektroniki na multibrand. Silnie rozwinięto także e-sklep, który wyposażono z nowoczesne narzędzia ułatwiające zakupy. Dziś, po 25 latach od otwarciu pierwszego sklepu, w Sferis i na Sferis.pl można kupić niemal wszystko: od laptopa, telefonu czy telewizora po kosiarkę, drabiny, pościel, a nawet karmę dla psów.

 

Drony