OSHARE News

Wynajem obiektów wielkopowierzchniowych.

 

Trendy w branży nieruchomości od pewnego czasu zmieniają się w sposób bardziej dynamiczny, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Dekadę temu obiekty wielkopowierzchniowe pod wynajem budowane były przede wszystkim przy ważnych węzłach komunikacyjnych, autostradach czy też terminalach kolejowych czy też portowych. Obecnie obiekty wielkopowierzchniowe powstają tam, gdzie jest na nie zapotrzebowanie, czyli niemalże na terenie całego kraju.

Oshare

Dlaczego wzrasta zainteresowanie obiektami wielkopowierzchniowymi?

 

Przede wszystkim wynika to ze zmian w zakresie gospodarki. Powstaje coraz więcej firm, które potrzebują przestrzeni nie tylko pod produkcję, lecz także magazynowanie i eksponowanie produktów. Inwestowanie w budowę własnych obiektów to wysokie obciążenie finansowe i nie każdą firmę stać na taki wydatek. Wynajem obiektu wielkopowierzchniowego pozwala na przeznaczenie finansów na lepsze wyposażenie, zakup lepszych maszyn lub też inne inwestycje. Firmy, które specjalizują się w budowie obiektów pod wynajem, doskonale potrafią zadbać o to, by przyciągnąć najemców.

Ogłoszenia

Na co zwrócić uwagę, szukając odpowiedniego obiektu?

 

Wybór obiektu powinien być uzależniony od tego, jaki rodzaj działalności prowadzimy. Innymi kryteriami powinniśmy się kierować w przypadku działalności produkcyjnej, na inne cechy zwrócimy uwagę przy działalności handlowej czy też magazynowej. Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzimy, musimy wybierać takie obiekty, do których mamy swobodny dostęp. Pod tym pojęciem kryje się nie tylko dobry dojazd, dzięki któremu dotrą zarówno auta osobowe, jak również duże ciężarówki, lecz także to, byśmy mieli dostęp do swojego obiektu o każdej porze dnia i nocy. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm działających globalnie czy też charakter ich działalności.

wynajem-powierzchni

Obiekty wielkopowierzchniowe – stabilność w trendzie?

Obiekty wielkopowierzchniowe – stabilność w trendzie?

 

Patrząc z perspektywy ostatnich lat możemy zauważyć, iż obiekty wielkopowierzchniowe stają się coraz popularniejsze. Firmy nie chcą jednak podejmować takich inwestycji jak budowa swoich obiektów, wynajem jest rozwiązaniem dużo korzystniejszym i bezpieczniejszym. Nie bez powodu na potrzeby takich firm odpowiadają inwestorzy, którzy budują i udostępniają swoje powierzchnie.

 

OSHARE News