Leasing bez bik

Oferta wynajmu długoterminowego z wysokim wykupem oraz ustalonym limitem kilometrów kierowana jest do dużych, średnich a także małych firm. Wynajem z wysokim wykupem daje możliwość wymiany samochodu co kilka lat na nowy, nie martwiąc się utratą wartości pojazdu która bardzo szybko maleje po 2,3 lub 4 latach jego użytkowania. Wynająć można jeden, kilka lub nawet flotę samochodów korzystają z wynegocjowanych rabatów flotowych sięgających do 21% wartości samochodu zależnych od maki i modelu.

Leasing bez bik

Wykup końcowy sięga nawet do 70% wartości danego pojazdu (z opcją wykup lub bez wykupu). Płacone są wówczas stałe niskie raty, spłacasz jedynie rzeczywistą utratę wartości auta, a nie jego całą 100% wartość jak w tradycyjnym leasingu albo kredycie wziętym na samochód. Po ustalonym czasie wynajmu osoba zwraca pojazd, przenosząc jednocześnie ryzyko straty wartości danego pojazdu na finansującego przy sprzedaży na rynku wtórnym.

Wysokość wykupu końcowego jest zależny od marki czy modelu, wyposażenia pojazdu oraz ustalonego rocznego przebiegu kilometrów (do 200 000 km na cały okres wynajmu).

0% opłaty wstępnej która zależy od oceny scoringowej klienta.

Rata wynajmu zawiera również:

– ubezpieczenie pojazdu
– kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
– zakup, sezonową wymianę i przechowywanie opon
– auto zastępcze i koordynację szkód komunikacyjnych
leasing bez bik

leasing bez bik

Oferowany przez nas leasing w oparciu o bez pierwszej wpłaty na zasadach ,które są uproszczone do minimum. Dedykujemy je dla przedsiębiorców szukających dodatkowego finansowania samochodów oraz maszyn potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Oferta przedstawia pozyskania samochodu, maszyn nowych czy używanej gdzie wymagany jest dowód osobisty oraz pro forma na dany cel.

Zapraszamy leasingbezbik.com.pl