Bagażniki rowerowe

Nadchodzącą wiosnę widać już na każdym kroku: śpiew ptaków, pierwsze kwiaty, zieleniejąca się  trawa… Pogoda każdego dnia jest coraz lepsza dlatego warto pomyśleć o nadchodzącym sezonie rowerowym już teraz.  Wycieczki rowerowe to nie tylko dbanie o swoje zdrowie, ale również samopoczucie, relacje z bliskimi, ale również świetna zabawa dla całej rodziny.

Dzięki naszym platformom rowerowym zabierzesz rower swój, żony i dzieci w dowolne miejsce na świecie! Pokaż swoim dzieciom chociażby sąsiednie miejscowości, może nawet Mazury czy Kampinoski Park Narodowy, który przecież jest tak niedaleko. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo pociechom nie musisz już całej trasy pokonywać tylko na rowerze.  Zabierz swój sprzęt w miejsce, które chcesz zwiedzić  i dopiero tam korzystaj z uroków pięknej pogody oraz przyrody. Dzięki temu bezpiecznie dotrzesz w wybrane miejsce omijając ruchliwe, niebezpieczne dla rowerzystów drogi.

Bagażniki rowerowe

Boxy dachowe

Jest kilka rodzajów platform stworzonych z myślą o potrzebach Klientów.  Dzięki naszym produktom przewieziesz sprzęt całej rodziny. Nasze platformy, bagażniki rowerowe pomieszczą nawet cztery rowery o różnych wielkościach i ciężkości.  Firma Amos to przede wszystkim polskie produkty, dlatego dajemy gwarancję najlepszej jakości za najlepszą cenę! Znajdziesz u nas platformy, z którymi bez trudu dostaniesz się do własnego bagażnika bez konieczności demontażu całego produktu, a nawet bez zdejmowania rowerów!

Nieważne czy zajmujesz się kolarstwem profesjonalnie czy amatorsko! Rowerowe wycieczki to wspomnienia, które pozostaną w Waszych pamięciach na długie lata. 

Martwisz się, że tak przewożony sprzęt to łatwy kąsek dla złodziei? Mamy w swojej ofercie platformy, które posiadają dodatkowe zabezpieczenie przeciw kradzieżowe zamykane na kluczyk! Teraz spokojnie możesz zostawić samochód z rowerami i wybrać się na kolację lub obiad.

bagazniki rowerowe Amos

Bagażniki wekeend

Nie jesteś przekonany czy chcesz inwestować w platformę na rowery? Żaden problem! W swojej ofercie mamy również bagażniki rowerowe na hak, który również ma zabezpieczenie z kluczykiem, aby mieć pewność, że swój sprzęt przewieziesz bez obaw. Tego typu produktem możesz przewieźć maksymalnie do trzech rowerów. Charakteryzuje go dziecinnie prosty montaż na hak samochodu oraz atrakcyjna cena. Możesz dodatkowo dokupić  specjalną listwę świetlną, dzięki której będziesz lepiej widoczny na drodze.

Zabieraj swoją rodzinę na wycieczki rowerowe za miasto.  Może odkryjecie w nich nowe pasje? Pokaż pociechom jak piękna jest Polska, a może nawet Europa!

rowerowe bagażniki