Artlime

Artlime to nie tylko zespół kreatywnych grafików, ale również sprawdzeni podwykonawcy. Oddajemy projekty dopracowane na 110%. Przygotujemy nie tylko koncepcję, kreację, ale również zajmiemy się opieką nad zamówieniem u wyselekcjonowanych producentów.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w przygotowaniu oraz wdrożeniu grafiki biznesowej dla Twojej firmy. Budujemy koncepcje od podstaw, ale też chętnie odświeżamy obecne już linie graficzne, zapewniając innowacyjny i pozytywnie odbierany przez klientów lifting wizerunku firmy.

 

Małe, większe i największe. Wykonamy projekt graficzne, których potrzebujesz, niezależnie od skali. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Zaprojektujemy wizytówki, ale również reklamy do prasy, na bilbordy i wiele innych form graficznych. Przygotujemy również pełnej identyfikację wizualną firmy.

Spójna koncepcja graficzna wdrażana dla wszystkich najważniejszych elementów widocznych od strony klienta – od logotypu, poprzez papier firmowy, szablony prezentacji, po wizytówki, karty wejściowe, czy materiały promocyjne.

 

Artlime jest elastyczny również pod względem formy współpracy. Wyceniamy prace nad pojedynczymi projektami – już od 200 zł netto, oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety projektów– już od 1000 zł netto oraz abonamenty  już od 2500 zł netto miesięcznie.

Artlime