Agencja Public Relations

Korzystanie z usług agencji PR z każdym rokiem zyskuje w Polsce na popularności. Choć nadal wielu przedsiębiorców deklaruje, że wewnętrzny dział PR całkowicie spełnia ich oczekiwania, pomoc zewnętrznych fachowców w kreowaniu komunikacji wizerunkowej bywa nieoceniona. Profesjonalizm agencji Martis Consulting przekłada się na skuteczność tworzonych przez nią strategii.

PR kontakt z klientami

Tym co wielokrotnie podkreślamy przy okazji kontaktów z Klientami jest nasze doświadczenie. Od 20 lat działamy na rynku Public Relations, latami budując swoją renomę jednej z najbardziej prestiżowych agencji PR. Nasz zespół kompleksowo dba o relacje naszych Klientów z otoczeniem korporacyjnym. Kreujemy ich wizerunek w mediach, dbając o to by był spójny i przemyślany. Powierzając komunikację wizerunkową doświadczonej agencji PR Martis Consulting możesz/mogą Państwo w pełni skupić się na rozwijaniu swojej działalności.

Agencja PR

Obecnie konsumenci i inwestorzy o wiele chętniej obdarzają zaufaniem firmy działające w sposób etyczny i zrównoważony. Najnowszy ranking Meaningful Brands z 2019 roku jasno wskazuje, że w XXI wieku liczy się nie tylko jakość oferowanych usług, ale i komunikacja wewnętrzna firmy, jej zaangażowanie w ochronę środowiska czy też sposób w jaki respektuje zainteresowania interesariuszy. Martis Consulting jako społecznie odpowiedzialna agencja PR oferuje pomoc we wdrożeniu zasad CSR. Pomagamy w opracowaniu strategii, stworzeniu programów etycznych i raportowaniu według Global Reporting Initiative (GRI) czy też Global Compact. Wdrażane przez nas zmiany tworzą komplementarną całość wraz z wcześniej opracowanym planem komunikacji wizerunkowej.

Kreowanie wizerunku

Ważnym aspektem prowadzenia własnej działalności i kreowania jej wizerunku w otoczeniu zewnętrznym jest dialog między spółką a podmiotami rynku giełdowego. Utrzymanie relacji inwestorskich na wysokim poziomie jest możliwe gdy są one prowadzone w kontekście długofalowym i według ściśle określonego harmonogramu, pozostając w zgodzie z obowiązującym otoczeniem ustawowym. Dlatego najlepiej zlecić to agencji relacji inwestorskich. Agencja IR Martis Consulting zajmuje się kompleksowym zarządzaniem strategią komunikacji finansowej spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Tworzymy raporty umożliwiające rzetelną wycenę emitenta przez rynek, a co za tym idzie, efektywniejsze pozyskanie akcjonariuszy.

Public Relations

Korzystanie z usług agencji Public Relations i agencji relacji inwestorskich pozwala Klientowi w pełni wykorzystać potencjał płynący z przemyślanej komunikacji z mediami i inwestorami. Wdrożenie stworzonych przez nas strategii optymalizuje proces rozmowy z otoczeniem firmy, umożliwiając świadome kreowanie wizerunku.

Agencja public relations

Agencja public relations – Martis Construction