Martis Consulting

działa w branży public relations od 2001 roku. Agencja od ponad 16 lat prowadzi kompleksowe działania komunikacyjne dla klientów w obszarach media relations, eventów, komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej, PR produktowego, relacji inwestorskich i wielu innych. Martis Consulting zajmuje się kształtowaniem wizerunku firm i ich czołowych przedstawicieli w mediach, a także wśród społeczności inwestorów.

Każdego roku, Martis jest obecny w rankingu TOP 10 agencji PR według ZFPR. Na koncie ma także wiele nagród, jest m.in. kilkukrotnym laureatem Złotych Spinaczy.

Zespół agencji Martis Consulting ma szerokie doświadczenie w zakresie wspierania spółek w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Przygotowuje i wdraża programy społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz tworzy raporty zintegrowane według najnowszych standardów GRI. Agencja PR to nie tylko relacje, ale i szkolenia – z zakresu komunikacji, mediów społecznościowych, nowych technologii, szkolenia medialne i wiele innych. Tym, co wyróżnia Martis Consulting są bardzo dobre relacje z mediami, bogate portfolio, pełne ciekawych projektów i doświadczony zespół konsultantów. A dodatkowo:

 

 • Martis jest członkiem IPREX – międzynarodowej sieci niezależnych agencji PR. Współpraca
  z IPREX daje przewagę, dzięki której agencja PR może realizować globalne strategie komunikacyjne klientów.
 • Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations – organizacji zrzeszającej
  40 profesjonalnych agencji PR.
  ZFPR jest członkiem PKPP Lewiatan i International Communications Consultancy Organisation.
 • Jako jedyna agencja PR, Martis posiada status GPW EduPartner przyznany przez warszawską giełdę za zaangażowanie w upowszechnianie dobrych praktyk wśród spółek giełdowych.
 • Martis jest partnerem SGH w realizacji
  Studiów Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej, skierowanych do kadry spółek notowanych na GPW.

Warto poczytać https://halonews.pl/